COS Make-up - dekorativka

SNOUBÍ PÉČI A MAKE-UP DO DOKONALÉHO VÝSLEDKU

Každá žena touží mít zdravou a zářící pleť. Současným trendem je přijetí věku, aniž bychom museli rezignovat na přirozený vzhled. Jen 15% žen věří, že krása souvisí jen s mládím, pro ostatní je to především souladem mezi přirozeností a osobní spokojeností, které se projevují i na naší vizáži. A samozřejmě záleží i na úhlu pohledu – což přichází ruku v ruce s přirozeně působící rozjasněnou pletí a absencí silného, na první pohled identifikovatelného make-upu.

Diskrétní make-up, který působí, jakoby naše pokožka byla „nahá“ + rozjasňující prvek – to jsou přesně ty benefity, díky kterým uspěly lehké tónovací krémy či BB krémy – pak už stačí jen nepatrně zvýraznit oči a přidat trochu lesku na rty, aby byl výsledek dokonalý a přitom maximálně přirozený.

Základem je zdravá a dobře vyživená pleť s přirozeně působícím odstínem. Jak jí ale docílit, když času sama pro sebe má moderní žena na začátku 21. století stále méně. Proto pátrá po jednoduchých, chytře navržených a hlavně efektivních přípravcích, které jí celou práci maximálně usnadní. A právě to všechno a ještě mnohem víc nabízí produkty z linie Réponse Cosmake-up.

Cena

10201570
110201570
HYALULISS PRIMER POT 15ML HD
Novinka
1 020 Kč

Absolutní základ přirozeného půvabu.

Kód: 1620
HYALU BB TUBE 50 ML HD
Novinka
HYALU-BB
Na dotaz
1 410 Kč

Trojí příslib pro dokonalý vzdhled - korekce, sjednocení, hydratace.

Kód: 1614
3579209004128 HYALU LISS meduim
Novinka
HYALU-LISS
Skladem
1 570 Kč

Make-up pro přirozenou krásu nespoutanou časem.

Kód: 1617/LIG
3 položek celkem
Zpět do obchodu