Neohodnoceno

GLOW AGE

Protivrásková rozjasňující péče.

Skladem
Kód: 1659
2 030 Kč
A1110011 GLOW AGING HD
Novinka

Tato péče pomáhá redukovat známky času, které vznikají v důsledku kontrakcí pleti způsobených pohyby obličeje, a zároveň obnovuje přirozený jas pleti. Její bohatá a krémová textura přináší skutečný komfort. Její složení kombinuje duo kyseliny hyaluronové (vysokomolekulární a frakcionované), která pleť vypíná a hydratuje, s aktivní složkou s myorelaxačním účinkem. Tato péče obsahuje také aktivní složku získanou z mikrořas pro zlepšení okysličení a svěžesti pleti, spojenou s optimalizovaným vitaminem C, o němž je známo, že vyrovnává barvu pleti a odhaluje její zářivost. Nakonec exfoliační enzym odstraňuje odumřelé buňky a jemně stimuluje jejich obnovu.

Klíčové ingredience:
Kyselina hyaluronová – ve dvou formách s krátkými a dlouhými řetězci – představuje významnou pomoc při zpevnění a hydrataci pokožky. Zároveň slouží ke stimulaci kolagenu, což v důsledku vede k viditelné redukci vrásek.
Extrakt aktivních látek z mořských mikrořas - aktivuje mitochondriální detoxifikaci, zlepšuje okysličení a přispívá k účinnějšímu metabolismu. Odstraňuje stopy únavy a redukuje nerovnoměrnosti. Mimoto rozjasňuje a osvěžuje.
Optimalizovaný vitamín C – mocný antioxidant chrání pleť před volnými radikály, působí preventivně proti případnému podráždění a omezuje produkci melaninu
Exfoliační enzymy – pomáhají šetrně odstraňovat odumřelé buňky z povrch pokožky a stimulují její regeneraci.

Aplikace: naneste vždy ráno a večer na pleť obličeje a krku. Pokožka je vypnutá a působí odpočatě, svěže a plná vitality

Výsledky testu:
100% bohatá textura přináší pleti pocit komfortu
89% pokožka je vypnutá a bez vrásek
89% obličej působí svěže a odpočatě
Výsledky vlastního pozorování 19 respondentek, které aplikovaly péči pravidelně 2x denně po dobu 28 dnů.

velikost: 50 ml

 

Se správným výběrem produktů Vám rádi poradíme v našem Salonu Fontana Beauty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu