Neohodnoceno

FRESH SECURE

Přírodní, orientálně laděný deodorant zajišťující 48 hodinovou ochranu.

Skladem
Kód: 1560
790 Kč
Kategorie: Homme - pánská

Se svým novým typem deodorantu otevírá Matis unikátní kapitolu ochrany před pocením a zápachem bez využití hliníkových solí, který zaručuje 48 hodinovou ochranu. Ať už vás čeká jakkoliv náročný den (sport, cestování, stres, …), můžete se spolehnout, že i v jeho závěru budete bez nepříjemného pocitu a budete se cítit svěže a v klidu.

Nová receptura bez hliníkových solí je šetrná k pokožce v podpaží vyznačující se zvýšenou citlivostí. Nyní je svěží a zdravá po celý den.
Lehká textura se rychle vstřebává a pomocí speciálně navrženému ergonomickému aplikátoru je používání deodorantu hračka. Díky svému obalu se navíc dokonale vejde do kosmetické nebo sportovní tašky. Prostě perfektní pomocník každého moderního muže.

KLÍČOVÉ SLOŽKY:
Aktivní ingredience proti pocení.
Aktivní látka proti zápachu – COSMOS je získávána ze sacharidů čistě přírodních látek. Zabraňuje vzniku nežádoucího pachu, aniž by došlo k potlačení přirozeného vylučování potu.
Absorbant z manioku – jemný prášek získaný z kořenů manioku jedlého vstřebává pot a navozuje pocit svěžesti a čistoty během celého dne.

DOPLŇKOVÉ INGREDIENCE:
Antibakteriální aktivní látky – pokud se v podpaží začnou množit bakterie, nastupují do boje s nimi synergicky působící ingredience získané z pižmového oleje a z kukuřice.
Aloe vera - má zklidňující a hydratující efekt.

Výsledek: 48 hodinová deo ochrana, antibakteriální a osvěžující účinek.

Aplikace: naneste každý den ráno na čisté podpaždí.

velikost: Roll on 50 ml

BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ

 

Se správným výběrem produktů Vám rádi poradíme v našem Salonu Fontana Beauty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu