Neohodnoceno

CITY PROTECTMIST

Anti-pollution Mist – ochranná sprška minimalizující působení prachových částic na pleť a vlasy.

Skladem
Kód: 1605
740 Kč
A0510141 CITY PROTECT PREVENTIVE FLACON 50ML HD
Novinka

Vše, co je kolem nás, má vliv na stav naší pokožky. Vinou ne vždy uvážené civilizace bohužel žije většina z nás v prostředí, které je více či méně narušené. Výfukové plyny, laky a nátěry, barvy, uhlí – to vše je zdrojem drobných prachových částeček, které neviditelně, ale o to zákeřněji útočí na naši pleť a spouštějí v ní oxidativní stres. Prostřednictvím volných radikálů pak dochází k odstartování procesu předčasného stárnutí.

Matis proto přichází s účinným štítem v podobě ochranné a osvěžující spršky, která dovede během chvíle napumpovat pleť novou energií, zklidňuje ji a doslova ji probouzí opět k životu…

Klíčové benefity: ochrana, hydratace, zklidnění, osvěžení, posílení

Pro koho?
Cílená ochrana obličeje a vlasů před znečištěním vnějšími jevy se hodí pro všechny typy pleti.

Co to je?
Jde o mnohem víc, než jen o osvěžující spršku. Tento pleťový přípravek nejen osvěží, ale zároveň chrání pleť před znečištěním z vnějšku (mj. prach, smog, atd.).

Receptura
Formule obohacená o ochranu před vnějšími jevy napomáhá redukovat oxidaci a další nepříznivé vlivy na naši pokožku. Výtažek z aloe vera – známé svými bohatými hydratačními účinky – navíc příjemně osvěžuje a dodává pleti povzbuzující impulz.

APLIKACE: Ideální kdykoliv během dne. Spršku nastříkejte ze vzdálenosti cca 20 cm na celý obličej a vlasy, vyhněte se kontaktu s očima.

Klíčové ingredience
Controll´Polution Systém – dvojice aktivních látek chrání pleť vůči vnějším agresorům. Společně tvoří neviditelný štít bránící pokožku před drobnými prachovými nečistotami a oxidací.
Aloe vera – jedná se o sukulent s charakteristickými dužinatými listy rostoucí v horkých a vyprahlých končinách. Uvnitř dlouhých listů je gelová konzistence proslulá svými hydratujícími, zklidňujícími a osvěžujícími schopnostmi. Aktivní ingredience z aloe jsou ideální pro udržení svěží a zdravé pokožky.

velikost: 50 ml

 

Se správným výběrem produktů Vám rádi poradíme v našem Salonu Fontana Beauty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu