Neohodnoceno

CELL EXPERT SERUM

Sérum, které chrání kmenové buňky.

Na dotaz
Kód: 1608
2 290 Kč
Cell Essence
Novinka

Odpovědí MATIS Paris na boj s časem je CELL-EXPERT SERUM s novou recepturou a novým, praktičtějším dávkovačem. Jedná se o univerzální sérum, které chrání kmenové buňky a nastartuje jejich vlastní obnovu pomocí aktivních ingrediencí. Kyselina hyaluronová a aktivní enzymy působí spolu s novým, přírodním ochranným systémem a jemnou vůní a s MatiStemCC komplexem obsahujícím kmenové buňky bílé růže.

Klíčové ingredience:
Komplex MatiStemCC – obsahuje kmenové buňky z bílé růže sloužící k ochraně kožních buněk epidermu, zpomaluje působení volných radikálů a podporuje přirozený metabolismus. Díky tomu zpomaluje stárnutí a zachovává mladistvý vzhled pokožky.
Peptid derivovaný z hrášku - působí jako mimořádně účinný strážce kmenových buněk, uchovává fenotypy keratinocytů nezbytných k regeneraci, soudružnosti a ochraně pro každodenní obnovu pokožky.
Kyselina hyaluronová – je glykoaminoglykan přirozeně obsažený v lidské pleti, kde hraje klíčovou roli při její hydrataci. S věkem se jeho zastoupení snižuje, a proto je ho třeba dodávat z vnějšku. Dlouhé řetězce kyseliny hyaluronové zaručují žíznící pokožce hloubkovou hydrataci.

APLIKACE: Používá se každý den před každodenní péčí nebo jako kúra v mezisezóně, kdy je pokožka nejvíce unavená.

velikost: 30 ml

 

Se správným výběrem produktů Vám rádi poradíme v našem Salonu Fontana Beauty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu