Neohodnoceno

AGE-B MOOD

Preventivní péče proti předčasnému stárnutí a vnějšímu "digitálnímu" znečištění.

Skladem
Kód: 1602
2 050 Kč
A0510121 Age B Mood Preventive Pot 50ml HD
Novinka

Každodenní preventivní a ochranná péče určená pro generaci mileniálů k udržení svěžího a zdravého vzhledu pokožky. Komplexní receptura s dvojím efektem kombinuje prevenci předčasného stárnutí s využitím sirtuinů s ochranou proti oxidativnímu stresu, kterému jsme vystaveni v souvislosti s modrým zářením z tabletů a smartphonů. Den ode dne je pleť lépe hydratovaná a chráněná proti předčasnému stárnutí. Je zpevněná, celkově posílená a nachází opět svůj přirozený jas a půvab. Přípravek má jemnou a snadno se vstřebávající texturu, hodí se pro všechny typy pleti.

AKTIVNÍ INGREDIENCE:
Ochranný makrobiotický systém (peptidový extrakt z rýže seté obsahuje sirtuin a aniontové polysacharidy získané pomocí biotechnologie – bakteriální fermentací)
Aktivuje dlouhověké proteiny, chrání proti předčasnému stárnutí pomocí stimulace proteinů, zlepšuje funkčnost pokožky coby přirozené bariéry.

Systém oxyblue (výtažek z květů komule a základní mikrominerály jako železo, mangan a zinek)
Chrání proti předčasnému stárnutí vlivem slunečního záření, před negativním účinkem volných radikálů a oxidativním stresem. Posiluje pleť coby přirozenou bariéru a podporuje buněčné dýchání.

Kyselina hyaluronová
V dlouhých a středních molekulárních řetězcích optimálně doplňuje přirozenou hladinu kyseliny hyaluronové v pleti a napomáhá při její hydrataci do hloubky.

APLIKACE: Naneste vždy ráno a večer po příslušném séru nebo když cítíte, že jej vaše pleť potřebuje.

velikost: 50 ml

 

Se správným výběrem produktů Vám rádi poradíme v našem Salonu Fontana Beauty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu